Erven en schenken

Als u een testament wilt maken dan komt u voor veel keuzes te staan. Wie erven er wel, en wie niet? Wilt u een goed doel opnemen in uw testament? Wie gaat uw nalatenschap afwikkelen? En als u jonge kinderen heeft, wie gaat er voor hen zorgen? Bij Smalbraak notarissen begeleiden wij u bij het maken van deze belangrijke keuzes. U krijgt alle tijd om er rustig over na te denken. Wij adviseren u ook over de fiscale aspecten van erven en nalaten.

Het kan fiscaal voordelig zijn om al tijdens leven een bedrag (op papier) te schenken aan uw kinderen. Wij vertellen

Als u als erfgenaam over de tegoeden op de bank van de overledene wilt beschikken heeft u een verklaring van erfrecht nodig. Die kunnen wij voor u opstellen.

Meer informatie

Heeft u interesse of heeft u nog vragen? Bel ons vrijblijvend op telefoonnummer 0570 612 737. Wij helpen u graag.

 
mr. H.J. van Triest

mr. H.J. van Triest (Arjen)

Notaris, Mediator
Personen- en familierecht
triest@smalbraak.nl

 
mr. M. den Otter

mr. M. den Otter (Marjolijn)

Kandidaat-notaris
Personen- en familierecht
otter@smalbraak.nl

 

mr. F. Verbeek (Farah)

Kandidaat-notaris
Personen- en familierecht
verbeek@smalbraak.nl

 
mr. S.X.D. Looijen

mr. S.X.D. Looijen (Samantha)

Juridisch medewerker
Personen- en familierecht
looijen@smalbraak.nl

 

Nooij (Marieke)

Secretaresse
Personen- en familierecht
nooij@smalbraak.nl

 

Ten Pas (Monique)

Secretaresse
Personen- en familierecht
pas@smalbraak.nl

 

Schepers (Marieke)

Secretaresse
Personen- en familierecht
schepers@smalbraak.nl

 

Siero (Leontine)

Secretaresse
Personen- en familierecht, Onroerend goed
siero@smalbraak.nl