Samenwonen en trouwen

Als u gaat trouwen of samenwonen is het belangrijk dat u vooraf goede afspraken met elkaar maakt. Dit voorkomt problemen mocht u uit elkaar gaan of bij overlijden. Ook kunnen er fiscale voordelen zijn waar u alleen gebruik van kunt maken wanneer u uw afspraken notariëel vastlegt.

Meer informatie

Heeft u interesse of heeft u nog vragen? Bel ons vrijblijvend op telefoonnummer 0570 612 737. Wij helpen u graag.

 
mr. H.J. van Triest

mr. H.J. van Triest (Arjen)

Notaris, Mediator
Personen- en familierecht
triest@smalbraak.nl

 
mr. Meezen

mr. Meezen (Mart)

Kandidaat-notaris
Personen- en familierecht
meezen@smalbraak.nl

 
Wijnhoven

Wijnhoven (Monique)

Kandidaat-notaris
Personen- en familierecht
wijnhoven@smalbraak.nl

 
mr. S.X.D. Looijen

mr. S.X.D. Looijen (Samantha)

Juridisch medewerker
Personen- en familierecht
looijen@smalbraak.nl

 
Nooij

Nooij (Marieke)

Secretaresse
Personen- en familierecht
nooij@smalbraak.nl

 
Ten Pas

Ten Pas (Monique)

Secretaresse
Personen- en familierecht
pas@smalbraak.nl

 
Schepers

Schepers (Marieke)

Secretaresse
Personen- en familierecht
schepers@smalbraak.nl

 
Siero

Siero (Leontine)

Secretaresse
Personen- en familierecht, Onroerend goed
siero@smalbraak.nl