Uw huis en hypotheek

Wanneer u een huis koopt of verkoopt, of uw hypotheek laat oversluiten moet u naar een notaris. Wij raden u aan zo vroeg mogelijk contact met ons op te nemen zodat wij u goed kunnen adviseren. 

Voor meer informatie verwijzen wij u graag naar de volgende pagina's:

Wilt u direct contact met een van onze specialisten? Neem vrijblijvend contact met ons op.

 
mr. S. Kuipers

mr. S. Kuipers (Sijbe)

Notaris
Onroerend goed
kuipers@smalbraak.nl

 
mr. J.G.R.C. Prinsen

mr. J.G.R.C. Prinsen (Jeroen)

Notaris, Mediator
Onroerend goed, Ondernemingsrecht
prinsen@smalbraak.nl

 

Beijers-van Hal (Maaike)

Juridisch medewerker
Onroerend goed
beijers@smalbraak.nl

 
E.W.J. Drosten

E.W.J. Drosten (Edwin)

Juridisch medewerker
Onroerend goed
drosten@smalbraak.nl

 
D. Keur

D. Keur (Debora)

Juridisch medewerker
Onroerend goed
keur@smalbraak.nl

 

Biyikli (Ozer)

Notarieel medewerker
Onroerend goed
biyikli@smalbraak.nl

 

Alberts-Smoes (Sia)

Secretaresse
Onroerend goed
alberts@smalbraak.nl

 

Koerhuis-Legebeke (Claudia)

Secretaresse
Onroerend goed
koerhuis@smalbraak.nl

 

Van Schaik (Cecilia)

Secretaresse, Receptioniste
Onroerend goed
schaik@smalbraak.nl

 

Siero (Leontine)

Secretaresse
Personen- en familierecht, Onroerend goed
siero@smalbraak.nl

 

Slingschroder-Lubberts (Gea)

Secretaresse
Onroerend goed
slingschroder@smalbraak.nl

 

Van Steeg (Hennie)

Secretaresse
Onroerend goed
steeg@smalbraak.nl