Onze mensen

 
mr. H.J. van Triest

mr. H.J. van Triest (Arjen)

Notaris, Mediator
Personen- en familierecht
triest@smalbraak.nl
0570-624656 (privé)

Arjen van Triest is sinds september 1987 werkzaam op ons kantoor. In juli 1999 is hij benoemd tot notaris. Zijn studie Notarieel Recht heeft hij in 1987 afgerond aan de Radboud Universiteit te Nijmegen.

Specialismen: Erfrecht, mediation en estate planning, ondernemingsrecht.

 
mr. S. Kuipers

mr. S. Kuipers (Sijbe)

Notaris
Onroerend goed
kuipers@smalbraak.nl
0570-641954 (privé)

LinkedIn

Sijbe Kuipers is in februari 1991 bij ons begonnen als kandidaat-notaris en in september 2002 is hij benoemd tot notaris. In 1989 heeft hij zijn studie Notarieel Recht afgerond aan de Rijksuniversiteit Groningen.

Specialismen: Onroerend goed, omzet-/overdrachtsbelasting, projectontwikkeling, appartementsrecht, agrarisch recht.

 
mr. J.G.R.C. Prinsen

mr. J.G.R.C. Prinsen (Jeroen)

Notaris, Mediator
Onroerend goed, Ondernemingsrecht
prinsen@smalbraak.nl
0575-494609 (privé)

LinkedIn

Jeroen Prinsen is in november 2004 tot ons kantoor toegetreden als vennoot en in februari 2006 benoemd tot notaris. Hij heeft zowel de studierichting Notarieel Recht als Nederlands Recht aan de Radboud Universiteit Nijmegen afgerond. Daarnaast heeft hij de opleiding tot VMN-mediator afgerond.

Specialismen: Ondernemingsrecht, bedrijfsovernames en herstructureringen, onroerend goed, alsmede mediation

 
mr. J.T.J. Heijstek

mr. J.T.J. Heijstek (Jeroen)

Kandidaat-notaris
Ondernemingsrecht
heijstek@smalbraak.nl

Jeroen Heijstek is kandidaat-notaris sinds 2001 en in mei 2006 bij ons kantoor begonnen. Hij heeft in 2001 zijn studie Notarieel Recht afgerond, aan de Rijksuniversiteit Groningen.
In 2009 heeft hij de KNB/CPO Notariële Specialisatieopleiding Rechtspersonen- en Vennootschapsrecht afgerond.

Specialismen: Herstructureringen, reorganisaties, fusies, splitsingen, overnames, bedrijfsoverdracht binnen familie.

 
mr. Meezen

mr. Meezen (Mart)

Kandidaat-notaris
Personen- en familierecht
meezen@smalbraak.nl

LinkedIn

Specialismen: Mart Meezen is in oktober 2017 bij ons kantoor begonnen en is sinds 2006 werkzaam als kandidaat-notaris.
Hij heeft in 2006 de studie Notarieel Recht aan de Radboud Universiteit te Nijmegen afgerond.

Specialismen: verdelingen, scheidingen, estate-planning, testamenten, huwelijksvoorwaarden, nalatenschappen.

 
Wijnhoven

Wijnhoven (Monique)

Kandidaat-notaris
Personen- en familierecht
wijnhoven@smalbraak.nl

LinkedIn

Specialismen: Specialismen: testamenten, huwelijksvoorwaarden, nalatenschappen.

 
Beijers-van Hal

Beijers-van Hal (Maaike)

Juridisch medewerker
Onroerend goed
beijers@smalbraak.nl

LinkedIn

Specialismen: particulier onroerend goed

 
E.W.J. Drosten

E.W.J. Drosten (Edwin)

Juridisch medewerker
Onroerend goed
drosten@smalbraak.nl

LinkedIn

Specialismen: particulier en commercieel onroerend goed, veilingen, projectontwikkeling

 
D. Keur

D. Keur (Debora)

Juridisch medewerker
Onroerend goed
keur@smalbraak.nl

Specialismen: particulier onroerend goed, hypotheken, nieuwbouw

 
mr. S.X.D. Looijen

mr. S.X.D. Looijen (Samantha)

Juridisch medewerker
Personen- en familierecht
looijen@smalbraak.nl

LinkedIn

Specialismen: personen- en familierecht

 
Biyikli

Biyikli (Ozer)

Notarieel medewerker
Onroerend goed
biyikli@smalbraak.nl

 
Hofland-Noordkamp

Hofland-Noordkamp (Hermien)

Controller

hofland@smalbraak.nl

 
Alberts-Smoes

Alberts-Smoes (Sia)

Secretaresse
Onroerend goed
alberts@smalbraak.nl

 
Koerhuis-Legebeke

Koerhuis-Legebeke (Claudia)

Secretaresse
Onroerend goed
koerhuis@smalbraak.nl

 
Nooij

Nooij (Marieke)

Secretaresse
Personen- en familierecht
nooij@smalbraak.nl

 
Ten Pas

Ten Pas (Monique)

Secretaresse
Personen- en familierecht
pas@smalbraak.nl

 
Van Schaik

Van Schaik (Cecilia)

Secretaresse, Receptioniste
Onroerend goed
schaik@smalbraak.nl

 
Schepers

Schepers (Marieke)

Secretaresse
Personen- en familierecht
schepers@smalbraak.nl

 
Siero

Siero (Leontine)

Secretaresse
Personen- en familierecht, Onroerend goed
siero@smalbraak.nl

 
Slingschroder-Lubberts

Slingschroder-Lubberts (Gea)

Secretaresse
Onroerend goed
slingschroder@smalbraak.nl

 
Van Mil

Van Mil (Arita)

Secretaresse
Ondernemingsrecht
mil@smalbraak.nl

 
Voortman

Voortman (Anneleen)

Secretaresse
Onroerend goed
voortman@smalbraak.nl

 
Zondag

Zondag (Kim)

Secretaresse
Onroerend goed
zondag@smalbraak.nl

 
Gabrielse

Gabrielse (Corinne)

Receptioniste

gabrielse@smalbraak.nl