Onze mensen

 
mr. H.J. van Triest

mr. H.J. van Triest (Arjen)

Notaris, Mediator
Personen- en familierecht
triest@smalbraak.nl
0570-624656 (privé)

Arjen van Triest is sinds september 1987 werkzaam op ons kantoor. In juli 1999 is hij benoemd tot notaris. Zijn studie Notarieel Recht heeft hij in 1987 afgerond aan de Radboud Universiteit te Nijmegen.

Specialismen: Erfrecht, mediation en estate planning, ondernemingsrecht.

 
mr. S. Kuipers

mr. S. Kuipers (Sijbe)

Notaris
Onroerend goed
kuipers@smalbraak.nl
0570-641954 (privé)

LinkedIn

Sijbe Kuipers is in februari 1991 bij ons begonnen als kandidaat-notaris en in september 2002 is hij benoemd tot notaris. In 1989 heeft hij zijn studie Notarieel Recht afgerond aan de Rijksuniversiteit Groningen.

Specialismen: Onroerend goed, omzet-/overdrachtsbelasting, projectontwikkeling, appartementsrecht, agrarisch recht.

 
mr. J.G.R.C. Prinsen

mr. J.G.R.C. Prinsen (Jeroen)

Notaris, Mediator
Onroerend goed, Ondernemingsrecht
prinsen@smalbraak.nl
0575-494609 (privé)

LinkedIn

Jeroen Prinsen is in november 2004 tot ons kantoor toegetreden als vennoot en in februari 2006 benoemd tot notaris. Hij heeft zowel de studierichting Notarieel Recht als Nederlands Recht aan de Radboud Universiteit Nijmegen afgerond. Daarnaast heeft hij de opleiding tot VMN-mediator afgerond.

Specialismen: Ondernemingsrecht, bedrijfsovernames en herstructureringen, onroerend goed, alsmede mediation

 
mr. J.T.J. Heijstek

mr. J.T.J. Heijstek (Jeroen)

Kandidaat-notaris
Ondernemingsrecht
heijstek@smalbraak.nl

Jeroen Heijstek is kandidaat-notaris sinds 2001 en in mei 2006 bij ons kantoor begonnen. Hij heeft in 2001 zijn studie Notarieel Recht afgerond, aan de Rijksuniversiteit Groningen.
In 2009 heeft hij de KNB/CPO Notariële Specialisatieopleiding Rechtspersonen- en Vennootschapsrecht afgerond.

Specialismen: Herstructureringen, reorganisaties, fusies, splitsingen, overnames, bedrijfsoverdracht binnen familie.

 
mr. M. den Otter

mr. M. den Otter (Marjolijn)

Kandidaat-notaris
Personen- en familierecht
otter@smalbraak.nl

LinkedIn

Marjolijn den Otter is in november 2005 bij ons kantoor begonnen en is sinds 2007 werkzaam als kandidaat-notaris.
Zij heeft in 2005 de studie Nederlands Recht aan de Radboud Universiteit te Nijmegen afgerond en in 2007 de studie Notarieel Recht.

Specialismen: Verdelingen, scheidingen, estate-planning, testamenten, huwelijksvoorwaarden, nalatenschappen.

 

mr. F. Verbeek (Farah)

Kandidaat-notaris
Personen- en familierecht
verbeek@smalbraak.nl

LinkedIn

Farah is in 2012 afgestudeerd in het notarieel recht aan de Rijksuniversiteit Leiden. Zij is per 1 april 2017 op ons kantoor begonnen.

Specialismen: Verdelingen, scheidingen, testamenten, huwelijksvoorwaarden, nalatenschappen.

 

Beijers-van Hal (Maaike)

Juridisch medewerker
Onroerend goed
beijers@smalbraak.nl

LinkedIn

Specialismen: particulier onroerend goed

 
E.W.J. Drosten

E.W.J. Drosten (Edwin)

Juridisch medewerker
Onroerend goed
drosten@smalbraak.nl

LinkedIn

Specialismen: particulier en commercieel onroerend goed, veilingen, projectontwikkeling

 
D. Keur

D. Keur (Debora)

Juridisch medewerker
Onroerend goed
keur@smalbraak.nl

Specialismen: particulier onroerend goed, hypotheken, nieuwbouw

 
mr. S.X.D. Looijen

mr. S.X.D. Looijen (Samantha)

Juridisch medewerker
Personen- en familierecht
looijen@smalbraak.nl

LinkedIn

Specialismen: personen- en familierecht

 

Biyikli (Ozer)

Notarieel medewerker
Onroerend goed
biyikli@smalbraak.nl

 

Hofland-Noordkamp (Hermien)

Controller

hofland@smalbraak.nl

 

Alberts-Smoes (Sia)

Secretaresse
Onroerend goed
alberts@smalbraak.nl

 

Koerhuis-Legebeke (Claudia)

Secretaresse
Onroerend goed
koerhuis@smalbraak.nl

 

Nooij (Marieke)

Secretaresse
Personen- en familierecht
nooij@smalbraak.nl

 

Ten Pas (Monique)

Secretaresse
Personen- en familierecht
pas@smalbraak.nl

 

Rozendom (Marloes)

Secretaresse
Ondernemingsrecht
rozendom@smalbraak.nl

 

Van Schaik (Cecilia)

Secretaresse, Receptioniste
Onroerend goed
schaik@smalbraak.nl

 

Schepers (Marieke)

Secretaresse
Personen- en familierecht
schepers@smalbraak.nl

 

Siero (Leontine)

Secretaresse
Personen- en familierecht, Onroerend goed
siero@smalbraak.nl

 

Slingschroder-Lubberts (Gea)

Secretaresse
Onroerend goed
slingschroder@smalbraak.nl

 

Van Steeg (Hennie)

Secretaresse
Onroerend goed
steeg@smalbraak.nl

 

Gabrielse (Corinne)

Receptioniste

gabrielse@smalbraak.nl